Pergalę iškovojusi „Levante“ Ispanijoje pakilo į ketvirtąją vietą (papildyta)

Ispanijos čempionate sekmadienį sužaisti keturi tryliktojo turo mačai: „Deportivo La Coruna“ - „Levante“ 0:2, „Celta Vigo“ - „Mallorca“ 1:1, „Getafe” - „Valladolid” 2:1, „Granada” - Madrido „Atletico” 0:1.

„Levante“ komanda šventė pergalę.<br>AP

Nov 18, 2012, 3:27 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 8:13 AM

„Levante“ futbolininkai iškovojo pergalę ir pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą. Rungtynėse, kurias abi komandos baigė dešimtyje, „Levante“ 2:0 nugalėjo „Deportivo La Coruna“ ekipą, kuri šiose rungtynėse nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Levante“ į priekį išsiveržė jau 40 minutę, kuomet įvartį įmušė O. Martinsas. Antrajame kėlinyje svečių laukė ne itin malonus momentas – antrąją geltoną kortelę 54 min. gavo P. Lopezas ir „Levante“ liko dešimtyje.

„Deportivo La Coruna“ futbolininkams pasinaudoti pranašumu nepavyko, o 70 minutę aikštę dėl antrosios geltonos kortelės turėjo palikti vartininkas D. Aranzubia.

82 min. J. Barkero įmušė pergalę įvirtinusį įvartį.

12 mačų sužaidusi „Levante“ komanda (20 taškų) dabar yra ketvirtoje vietoje ir tašku lenkia „Malaga“ ir „Real Betis“ ekipas.

„Deportivo La Coruna“ futbolininkai turi tik 10 taškų ir yra 18 vietoje, tarp 20 komandų.

Rezultatai:

„Deportivo La Coruna“ - „Levante“ 0:2. O. Martinsas (40), J. Barkero (82).

54 min. antrąją geltoną kortelę gavo P. Lopezas.

70 min. antrąją geltoną kortelę gavo D. Aranzubia („Deportivo La Coruna“). „Celta Vigo“ - „Mallorca“ 1:1. C. Y. Parkas (56)/ T. Hemedas (22).

„Getafe” - „Valladolid” 2:1. Alexis (74), A. Lafita (78)/ Oscaras (45)

„Granada” - Madrido „Atletico” 0:1. A. Turanas (61).

71 min. M. Suarezas gavo antrąją geltoną kortelę.