Afrikos nacijų taurė: Nigerija neišsaugojo pranašumo ir taikiai sužaidė su Zambija

Afrikos nacijų taurės turnyre C grupėje Nigerija antrojo kėlinio pradžioje įsiveržė į priekį ir pirmavo iki 85 minutės. Teisėjas mačo pabaigoje užfiksavo Nigerijos gynėjo pražangą baudos aikštelėje ir iš 11 metrų žymos Zambijos vartininkas K. Mweene išlygino rezultatą. Mačas baigėsi 1:1.

Zambijos ir Nigerijos mačo akimirkos.<br>AP

Jan 25, 2013, 11:25 PM, atnaujinta Mar 13, 2018, 5:51 AM

E. Emenike 56 min. išvedė Nigeriją į priekį.

Beje nigerietis J.O. Mikelis 26 minutę neišnaudojo 11 metrų baudinio.

Kitose C grupės rungtynėse Burkina Fasas 4:0 (1:0) sutriuškino Etiopiją. Nugalėtojų gretose A. Traore pasižymėjo 34 min. ir 74 min., D. Kone įvartį pelnė 79 min., varžovų triuškinimą baigė J. Pitroipa.

Po dviejų rungtynių Zambija ir Nigerija turi po du taškus. Etiopijos sąskaitoje vienas taškas, grupės lyderė su keturiais taškais Burkina Fasas.