Ispanijoje „Real“ ir „Barcelona“ įveikti varžovų nesugebėjo, L. Messi pasiekė rekordą

Ispanijos „Primera“ čempionate sužaisti trys 29-ojo turo mačai. Didžiausią staigmeną pateikė Vigo „Celta“ komanda, kuri namuose iškovojo tašką žaidžiant su „Barcelona“. Mačas baigėsi 2:2, tačiau katalonai neliūdėjo. 73 minutę įmušęs Lionelis Messi pagerino rekordą.

„Barcelona“ ir Vigo „Celta“ mačas.<br>AP

Mar 31, 2013, 12:53 PM, atnaujinta Mar 9, 2018, 1:44 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

L. Messi dabar yra pasižymėjęs per 19 „Primera“ mačų iš eilės. Jis yra pirmasis futbolininkas, pasiekęs tokią seriją. Per pastaruosius 19 mačų Argentinos rinktinės narys pasižymėjo 29 kartus.

Pergalės iškovoti nesugebėjo ir Jose Mourinho auklėtiniai, kurie išvykoje 1:1 sužaidė su Saragosos „Real“ ekipa. Šeimininkai į priekį išsiveržė jau šeštąją minutę – po Rodri įvarčio, tačiau Cristiano Ronaldo skirtumą 38-ąją min. išlygino.

„Rayo Vallecano“ - „Malaga“ 1:3. Piti (31 – 11 m baudinys)/ Weligtonas (21), J. Baptista (55), P. A. Moralesas (86).

Vigo „Celta“ - „Barcelona“ 2:2. N. Insa (38), B. Oubina (88)/ Tello (43), L. Messi (73).