„Barcelona“ sužaidė lygiosiomis, „Real“ laimėjo Madrido derbį (video)

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ čempionate sužaisti pirmieji 33-ojo turo mačai. „Barcelona“ komanda, galėjusi iš anksto šiame ture užsitikrinti čempionų titulą, nesugebėjo įveikti Bilbao „Athletic“ ekipos. Baskai paskutinę pagrindinio laiko minutę išlygino rezultatą – 2:2.

Madrido derbis.<br>AP

Apr 27, 2013, 9:58 PM, atnaujinta Mar 7, 2018, 3:14 PM

Tai reiškia, kad „Barcelona“ ekipai, kuriai taip pat reikėjo tikėtis ir „Real“ pralaimėjimo, šiame ture čempionų vardo iš anksto neužsitikrins.

Pirmieji įvartį įmušė varžovai – 27 minutę pasižymėjo M. Susaeita. L. Messi 67-ąją išlygino, o po poros minučių pasižymėjo A. Sanchezas.

Mačo didvyriu tapo A. Herrera, pasižymėjęs 90 minutę.

Madrido derbyje pergalę 2:1 iškovojo „Real“ komanda. Jose Mourinho auklėtiniai pergalę šventė su „Atletico“ ekipos žaidėjo pagalba. Pirmieji išsiveržė „Atletico“ futbolininkai – jau ketvirtąją minutę įmušė Falcao. Keturioliktąją minutę rezultatą išlygino į savo vartus įsimušęs Juanfranas. Antrajame kėlinyje pasižymėjo A. Di Maria.