Italijos čempionatas prasidėjo „Milan“ pralaimėjimu

Šeštadienį Italijoje startavo „Serie A“ futbolo čempionatas. Varžybų pradžia pateikė ir pirmąją staigmeną. „Milan“ klubas 1:2 išvykoje pralaimėjo Veronos „Hellas“ komandai.

„Verona“ ir „Milan“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2013-08-24 22:23, atnaujinta 2018-03-01 18:29

Po A.Poli įvarčio į priekį pirmieji išsiveržė „Milan“ futbolininkai. Vis dėlto, įpusėjus pirmajam kėliniui L.Toni išlygino rezultatą, o prasidėjus antrajam kėliniui išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Kitose rungtynėse Turino „Juventus“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Sampdoria“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 58 minutę pelnė C.Tevezas.

„Hellas“ - „Milan“ 2:1. L.Toni (30, 53)./ A.Poli (14).

„Sampdoria“ - „Juventus“ 0:1. P.Castellini (90-raudona kortelė)./ C.Tevezas (58).