Dramatiškose rungtynėse – C.Ronaldo įvarčiai ir „Real“ pergalė (atnaujinta)

Ispanijos „Primera“ čempionate sužaisti trys dvyliktojo turo mačai. Čempionų lygos dvikovai su „Manchester United“ besiruošianti „Real Sociedad“ komanda pademonstravo, kad turi aštrius ginklus. „Real Sociedad“ 5:0 sutrypė „Osasuna“ ekipą.

„Real“ ir „Rayo Vallecano“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 2, 2013, 9:33 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 3:55 PM

„Real Sociedad“ komanda į priekį išsiveržė 34 minutę, kuomet įmušė I.Ansotegi. Antrąjį kėlinį įvarčiu pradėjo I.Martinezas (47 min.). Netrukus „Osasuna“ ekipos situacija dar pablogėjo – raudoną kortelę gavo J.Loties. Po šio epizodo „Real Sociedad“įmušė tris įvarčius. Po kartą pasižymėjo A.Griezmannas (56), C.Castro (81) ir H.Seferovičius (88).

Dramatiškai klostėsi Madrido „Real“ ekipos rungtynės. Jose, kaip įprasta, žibėjo Cristiano Ronaldo, įmušęs dukart. „Real“ išvykoje 3:2 įveikė „Rayo Vallecano“ ekipą. Kai „Real“ pirmavo 3:0, jų varžovai priartėti sugebėjo realizuodami du 11 metrų baudinius. J.Viera dukart smūgiavo nuo žymos per dvi minutes.

Kiti mačai:

„Rayo Vallecano“ - Madrido „Real“ 2:3. J.Viera (55 min., 53 min.  - abu 11 m baudiniai)/ C.Ronaldo (3, 49), K.Benzema (31).

„Almeria“ - Valjadolido „Real“ 1:0. R.Riosas (39)

75 min. Svečių žaidėjas P.Ebertas gavo antrąją geltoną kortelę.