Vokietijoje – F.Ribery rezultatyvūs perdavimai ir „Bayern“ pergalė

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate sužaisti šeši vienuoliktojo turo mačai. Devintąją pergalę iškovojo čempionų titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ komanda. Josepo Guardiolos kariauna, iš kurios išsiskyrė Franckas Ribery, išvykoje 2:1 nugalėjo „Hoffenheim“ futbolininkus.

„Bayern“ ir „Hoffenheim“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 2, 2013, 6:29 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:01 PM

„Bayern“ ekipai teko lyginti rezultatą, kai N.Sule 34 minutę nuginklavo jų vartininką. Po penkių minučių situaciją atstatė M.Mandžukičius. Jis gavo rezultatyvų perdavimą iš F.Ribery. Antrajame kėlinyje F.Ribery atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą. Šįkart- T.Mulleriui, kuris 75 minutę įmušė pergalingą įvartį.  Tai buvo 36-asis Miuncheno klubo mačas iš eilės, kuriame jis nepralaimi.

„Braunschweig“ - Lėverkuzeno „Bayer“ 1:0. D.Kumbela (81 min.)

90+3 min. Svečių žaidėjas L.Benderis gavo antrąją geltoną kortelę.

Hamburgo SV – Menchengladbacho „Borussia“ 0:2. M.Kruse (23, 63)

Berlyno „Hertha“ - „Schalke“ 0:2. A.Szalai (26), J.Draxleris (90+4)

„Nurnberg“ - „Freiburg“ 0:3. F.Klausas (57), V.Darida (79), A.Mehmedi (88).

70 min. Svečių žaidėjas O.Sorgo gavo antrąją geltoną kortelę.

Frankfurto „Eintracht“ - „Wolfsburg“ 1:2. A.Meieris (36)/ B.Andersonas ( 2 – į savo vartus), M.Arnoldas (82).