Nigerijos, Dramblio Kaulo Kranto ir Kamerūno rinktinės – pasaulio čempionate

Savaitgalį Afrikoje buvo žaidžiami atsakomieji pasaulio futbolo čempionato atrankos atkrintamųjų rungtynių mačai. Juose kelialapius į Braziliją iškovojo Nigerijos, Dramblio Kaulo Kranto ir Kamerūno rinktinės. Nigerijos rinktinė išvykoje 2:0 nugalėjo Etiopijos komandą.

Etiopijos ir Nigerijos rinktinių rungtynės.<br>AP nuotr.

Nov 16, 2013, 7:13 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 8:10 AM

Nugalėtojus į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė V.Mosesas, jis realizavo 11 metrų baudinį. Pergalę antrojo kėlinio pabaigoje įtvirtino V.Obinna.

Pirmąsias rungtynes Afrikos čempionai buvo laimėję 2:1.

Vietą pasaulio čempionate užsitikrino ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinė. Ji atsakomosiose rungtynėse išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Senegalo futbolininkais. Kelialapį į 2014 metų planetos pirmenybes Brazilijoje Dramblio Kaulo Kranto komandai garantavo pergalė pirmojoje dvikovoje namuose 3:1.

Kelialapį iškovojo ir Kamerūno futbolininkai. Jie 4:1 sutriuškino Tuniso komandą. Pirmasis ekipų susitikimas baigėsi 0:0.

NigerijaEtiopija 2:0. V.Mosesas (20-11 m baudinys), V.Obinna (82).

Senegalas – Dramblio Kaulo Krantas 1:1. M.Sow (77 min. - 11 m baudinys)/ S.Kalou (90+4)

Kamerūnas – Tunisas 4:1. P.Webo (4), B.Moudandjo (30), J.Makounas (66, 86)/ A.Akaichi (49)