„Bayern“ be F.Ribery sutriuškino Dortmundo „Borussia“ ekipą

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaisti šeši tryliktojo turo mačai. Pergalę iškovojo čempionę Miuncheno „Bayern“ komandą besivaikanti Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa. Ji 1:0 įveikė į šešetuką – garantuojantį kovas dėl kelialapio į Europos turnyrus – taikančią Berlyno „Hertha“ ekipa.

„Bayern“ ir „Borussia“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 23, 2013, 6:23 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:55 AM

„Bayer“ didvyriu tapo S.Kieslingas, įmušęs 29 minutę. Trijų iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė ir situaciją „Schalke“ ekipai apsunkino Frankfurto „Eintracht“ futbolininkai. Jie šešių įvarčių mače iškovojo tašką.

Miuncheno „Bayern“ ekipa ir be traumą patyrusio Francko Ribery pademonstravo, kad ir šiemet yra galingesnė už Dortmundo „Borrusia“ futbolininkus. Praėjusio sezono Čempionų lygios finalininkių dvikovą „Bayern“ laimėjo 3:0.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas 67 minutę. Čia savo sprendimu atlikti keitimą džiaugėsi Josepas Guardiola. Būtent jis nusprendė į aikštę įleisti M.Goetze. 86 minutę pasižymėjo A.Robbenas, o po poros minučių prisidėjo T.Mulleris.

Dortmundo „Borussia“ - Miuncheno „Bayern“ 0:3. M.Goetze (67), A.Robbenas (86). T.Mulleris (88)

„Augsburg“ - „Hoffenheim“ 2:0. H.Altintopas (17,23)

„Braunschweig“ - „Freiburg“ 0:1. G.Fernandesas (52)

Frankfurto „Eintracht“ - „Schalke“ 3:3. J.Flumas (54), Joselu (61,68)/ J.Flumas (14 – į savo vartus), J.Matipas (18), B.Howedesas (86)

Berlyno „Hertha“ - Lėverkuzeno „Bayer“ 0:1. S.Kieslingas (29)

„Nurnberg“ - „Wolfsburg“ 1:1. D.Ginczekas (72)/ M.Arnoldas (39)

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?