M.Balotelli nerealizavo baudinio, „AC Milan“ toliau stringa

Šeštadienį buvo sužaisti trys tryliktojo turo Italijos „Serie A“ mačai. Sudėtingas „AC Milan“ klubo laikotarpis tęsiasi. „AC Milan“ komanda namuose nesugebėjo nugalėti dešimtyje mačo baigusios „Genoa“ ekipos. Rungtynės baigėsi 1:1.

„AC Milan“ ir „Genoa“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 23, 2013, 11:36 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:46 AM

„Genoa“ dešimtyje žaidė jau nuo 35 minutės, kuomet raudoną kortelę gavo T.Manfredini.

36 minutę skirto 11 m baudinio realizuoti stojo M.Balotelli, tačiau puolėjas buvo netaiklus.

Skaudų pralaimėjimą patyrė „Napoli“ futbolininkai. Jie prarado tris labai svarbius taškus - „Napoli“ ekipa su „Roma“ ir „Juventus“ ekipomis varžosi dėl pirmosios vietos.

„Napoli“ ekipa 0:1 namuose pralaimėjo „Parma“ komandai, kuriai pergalę lėmė 81 minutę smūgiuotas A.Cassano kamuolys.

„Hellas Verona“ - „Chievo“ 0:1. D.Lazarevičius (90)