„Real” ir be C.Ronaldo įmušė keturis įvarčius

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ čempionato 23-ajame ture pergalę iškovojo Madrido „Real“ komanda, kuri šoktelėjo į antrąją vietą, už nugaros palikdama „Barcelona“ futbolininkus. „Real“ savo aikštėje 4:2 nugalėjo „Villarreal“ ekipą.

2014-02-08 22:20, atnaujinta 2018-02-16 13:24

Karališkasis klubas į priekį išsiveržė jau septintąją minutę, kai G.Bale'as įmušė įvartį. 25-ąją jis atliko rezultatyvų perdavimą K.Benzemai. Pastrasis pasižymėjo ir 76 minutę. Vieną įvartį įmušė Jese (64).

„Villarreal“ ekipoje įvartį 43 minutę įmušė Mario, o 69-ąją – G.dos Santos.

Šiose rungtynėse nežaidė geriausias 2013 metų futbolininkas Cristiano Ronaldo. Jis dėl raudonos kortelės turi praleisti tris mačus.

Kiti mačai.

„Valencia“ - „Real Betis“ 5:0. J.Mathieu (41), A.Paco (44, 68), S.Feghouli (62), E.Vargas (79). '

“Rayo Vallecano” - „Malaga” 4:1. I.Falque (26, 63), A.Arbilla (28), J.Larrivey (45+1 – 11 m baudinys)/ O.Jakovenko (72)

45 min. svečių žaidėjas S.Sanchezas gavo raudoną kortelę.