Sensacingas antausis „Barcelona“ Ispanijoje smukdo žemyn

„Barcelona“ klubas nemaloniai nustebino savo gerbėjus. 27-ajame Ispanijos futbolo čempionato ture katalonai 0:1 išvykoje nusileido „Valladolid“ ekipai ir suteikė progą pirmenybių lyderiui Madrido „Real“ dar labiau atitrūkti.

„Valladolid“ – „Barcelona“ mačo akimirka.<br>„Scanpix“ nuotr.

Mar 8, 2014, 6:48 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 2:31 PM

Valjadolido komanda Ispanijos lygoje užima vos aštuonioliktąją vietą.

Netikėtą „Valladolid“ pergalę lėmė 17-ąją minutę pasiektas Fausto Rossi įvartis.

Neiškentęs prasto žaidimo, „Barcelona“ treneris Gerardo Martino antrajame kėlinyje pakeitė Gerardą Pique, Cescą Fabregą ir Neymarą, tačiau pralaužti šeimininkų gynybos šie veiksmai nepadėjo.

Prieš Ispanijos lygos turą „Barcelona“ (63 tšk.) nuo „Real“ (64 tšk.) atsiliko 1 tašku.

„Barca“ nusmuko į trečiąją vietą. Dviem taškais nuo jos atsilikęs Madrido „Atletico“ 2:0 nugalėjo vidutiniokę „Celta de Vigo“.

Abu įvarčius antrojo kėlinio viduryje pelnė Davidas Villa (62 ir 64 min.).