„Bayern” sirgalius gąsdino „Hoffenheim“ žaidimas

„Hoffenheim“ futbolininkai pasikėsino į Miuncheno „Bayern“ nepralaimėtų 19 rungtynių seriją, tačiau Vokietijos čempionų titulą praėjusiame ture užsitikrinę Josepo Guardiolos auklėtiniai tašką namuose įsirašė.

Mar 29, 2014, 6:05 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 12:37 AM

23 minutę į „Bayern“ vartus įmušė A.Modeste, privertęs sunerimti „Bayern“ sirgalius. Galiausiai Miuncheno klubas įmušė tris įvarčius ir išsiveržė į priekį 3:2.

75 minutę R.Firmino išlygino rezultatą (3:3).

Dviejų taškų vos neprarado „Borussia“ komanda. Ji 3:2 nugalėjo „Stuttgart“ futbolininkus, tačiau pergalę šventė tik po M.Reuso reido.

„Stuttgart“ per devyniolika minučių įmušė du įvarčius, tačiau M.Reusas situaciją ištaisė. Jis 30 minutę įmušė iš žaidimo, o 68-ąją realizavo 11 m baudinį. Pergalingą įvartį jis įmušė 83 minutę.