Europos lygos pusfinalyje - „Benfica“ ir „Sevilla“ pergalės

Europos lygos futbolo turnyre prasidėjo pusfinalių serija. Pirmuosius pusfinalių mačus laimėjo aikštės šeimininkai.

„Benfica“ ir „Juventus“ rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.

2014-04-25 01:01, atnaujinta 2018-02-14 12:07

Lisabonos „Benfica“ savo aikštėje 2:1 palaužė Turino „Juventus“ futbolininkus. Pačioje rungtynių pradžioje šeimininkus į priekį išvedė E.Garay. Įpusėjus antrajam kėliniui C.Tevezas išlygino rezultatą.

Pergalingu tapo Limos įvartis mačo pabaigoje.

Lisabonos „Benfica“ - Turino „Juventus“ 2:1. E.Garay (3), Lima (84)./ C.Tevezas (73).

Kitose rungtynėse, Ispanijos derbyje stipresnė buvo „Sevilla“ komanda. Ji savo aikštėje 2:0 nugalėjo „Valencia“ ekipą.

Abu įpusėjus pirmajam kėliniui buvo įmušti per tris minutes. Pasižymėjo S.Mbia ir C.Bacca.

„Sevilla“ - „Valencia“ 2:0. S.Mbia (33), C.Bacca (36).