Madrido grandų kovoje „Atletico“ klubas pranoko „Real“

„Atletico“ ir „Real“ dvikova.<br>AP nuotr.

Sep 13, 2014, 7:51 PM, atnaujinta Feb 9, 2018, 3:59 PM

Barcelona“ futbolininkai Ispanijoje lieka be pralaimėjimų. Katalonai 3-ajame „Primera“ čempionato ture įtikinamai 2:0 nugalėjo Bilbao „Athletic“ ekipą. Pastarajai tai buvo antrasis pralaimėjimas.

„Barcelona“ aistruoliai džiaugėsi dviem Neymaro įvarčiais. Juos žvaigždė iš Brazilijos mušė 79 ir 84 minutėmis.

Madrido „Atletico“ aiškiai parodė, ko sieks ir šiemet. Ispanijos čempionai Madrido derbyje 2:1 nugalėjo Madrido „Real“ futbolininkus, kurie vienintelį įvartį įmušė po 11 metrų baudinio.

„Atletico“ į priekį išsiveržė dar 10 minutę, kai įmušė Tiago. 26 min. Cristiano Ronaldo realizavo baudinį, bet 76-ąją A.Turanas išvedė savo ekipą į priekį.