„Real” pergalė: C. Ronaldo „pokeris“ ir kitas vartininkas

„Real“ ir „Elche“ mačas.<br>AP nuotr.

Sep 23, 2014, 11:17 PM, atnaujinta Jan 29, 2018, 10:36 PM

Cristiano Ronaldo ir Garetho Bale'o smūgiai buvo mirtini „Elche“ futbolininkams, kai komandos stojo į mūšį Ispanijos „Primera“ čempionato 5-ajame ture. Madrido „Real“ dvikovą laimėjo 5:1.

Teisėjas per šias rungtynes skyrė tris 11 metrų baudinius – du iš jų – į „Elche“ vartus.

„Real“ sirgaliams teko labai sunerimti, kai po pirmojo baudinio 15 minutę „Elche“ išsiveržė į priekį. Bet svečiai džiaugėsi vos penkias minutes, nes tada G.Bale'as nuginklavo jų vartininką.

27 minutę C.Ronaldo realizavo baudinį, o 32-ąją po Marcelo perdavimo įmušė įvartį ir iš žaidimo. 80 minutę C.Ronaldo realizavo dar vieną baudinį.

Antrąją teisėjo pridėto laiko minutę po G.Bale'o perdavimo C.Ronaldo įmušė ir ketvirtąjį įvartį.

Daugybę diskusijų šiose rungtynėse sulaukė trenerio Carlo Ancelotti sprendimas pasodinti ant suolo kapitoną Ikerą Casillasą. Vartininką pakeitė Keyloras Navasas. Ant suolo sėdo ir Karimas Benzema.

„Real“ - „Elche“ 5:1. G.Bale'as (20), C.Ronaldo (27 – 11 m baudinys, 32, 80 – 11 m baudinys, 90+2)/ E.Albacaras (15 – 11 m baudinys).