Rinktinei nereikalingas M. Stankevičius debiutavo Vokietijoje

M.Stankevičius debiutavo Vokietijos čempionate.<br>AP nuotr.

Oct 25, 2014, 6:49 PM, atnaujinta Jan 24, 2018, 4:29 PM

Mariaus Stankevičiaus debiutas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate pažymėtas pergale. Lietuvos rinktinei nereikalingą gynėją turinti „Hannover“ ekipa 9-ojo turo rungtynėse išvykoje 1:0 palaužė itin sunkius laikus išgyvenančią Dortmundo „Borussia“ komandą, kuriai tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės ir šeštasis iš viso.

Pergalę „Hannover“ ekipai atnešė taiklus Hiroshy Kiyotake smūgis 61 minutę. Futbolininkas įvarčiu pavertė standartinę situaciją – įmušė nuo maždaug 19 metrų atstumo.

M.Stankevičius rungtynes pradėjo starto sudėtyje. 33 metų gynėjas buvo pakeistas 72 minutę, kai patyrė traumą. Medikai futbolininkui subintavo koją.

89 minutę M.Stankevičiaus ekipos draugas C.Gulselamas gavo antrąją geltonąją kortelę.

Kiti šeštadienio Vokietijos čempionato rezultatai:

„Augsburg“ - „Freiburg“ 2:0. P.Verhaeghas (11 – 11 m baudinys), H.Altintopas (66)

Frankfurto „Eintracht“ - „Stuttgart“ 4:5. A.Madlungas (21, 65), A.Meieris (57), S.Aigneris (61)/ M.Harnikas (34, 36), C.Gentneris (51, 84), T.Werneris (82).

86 min. šeimininkų žaidėjas H.Seferovičius gavo raudonąją kortelę.

Berlyno „Hertha“ - Hamburgo SV 3:0. A.Benas Hatira (59), J.Heitinga (65), A.Benas Hatira (85)

„Hoffenheim“ - „Paderborn“ 1:0. K.Vollandas (73).

5 min. šeimininkų žaidėjas S.Rudy nerealizavo 11 m baudinio.

Lėverkuzeno „Bayern“ - „Schalke“ 1:0. H.Calhanoglu (53)

85 min. šeimininkų atstovas T.Jedvajus gavo raudonąją kortelę.