Į „Borussia“ kiemą atėjo pergalė, laimėjo ir „Bayern“

„Bayern“ ir „Stuttgart“ mačas.<br>AP nuotr.

Feb 7, 2015, 5:18 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 8:32 PM

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai visai neseniai ėjo atsiprašyti ir teisintis sirgaliams po pralaimėjimo, o dabar demonstruoja, kad ištikimiausių gerbėjų žodžius išgirto. 20-ajame Vokietijos „Bundesliga" ture iškritimo zonoje esanti „Borussia“ išvykoje 3:0 nugalėjo kitą tarp autsaiderių esančią „Freiburg“ ekipą.

„Borussia“ pirmavo jau 9 minutę, kai įmušė M.Reusas. 59 minutę P.Aubameyangas skirtumą padidino. Jis pasižymėjo ir 72-ąją minutę.

Pergalę po dviejų nesėkmingų mačų – patirtas pralaimėjimas ir sužaista lygiosiomis – iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda. Vokietijos čempionato lyderiai išvykoje 2:0 nugalėjo autsaiderę „Stuttgart“ komandą.

„Bayern“ komandą į priekį išvedė A.Robbenas, pasižymėjęs 41 minutę. 50 minutę įvartį įmušė D.Alaba.

Marius Stankevičius nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Hannover“ 1:2 pralaimėjo Hamburgo SV komandai.

Vienintelį komandos įvartį įmušė po keitimo pasirodęs A.Sobiechas, pasižymėjęs 66 minutę.

23 minutę „Hannover" turėjo puikią progą, bet Joselu nerealizavo 11 m baudinio.

Hamburgo klubas į priekį išsiveržė 26 minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Marcelo. 50 minutę pergalingą įvartį įmušė M.Jansenas.

Kiti Vokietijos čempionato 20-ojo turo šeštadienio mačai:

„Koln“ – „Paderborn“ 0:0

„Mainz“ – Berlyno „Hertha“ 0:2. J.Hegeleras (35), R.Beerens (43)

32 min. šeimininkų žaidėjas L.Karius gavo raudonąjąj kortelę.

59 min. svečių žaidėjas F.Lustenbergeris gavo antrąją geltonąją kortelę.

„Wolfsburg“ – „Hoffenheim“ 3:0. B.Dostas (3), K.de Bruyne (28, 84).