Škotijoje į aikštę grįžęs M. Žaliūkas buvo įspėtas

Šeštąją nesėkmę 21-ose antrojo Škotijos futbolo diviziono rungtynėse patyrė ir į trečiąją vietą smuktelėjo Mariaus Žaliūko Glazgo „Rangers“ (41 tšk.) klubas, penktadienį namuose 0:2 (0:1) pralaimėjęs į antrąją poziciją pakilusiai Edinburgo „Hibernian“ (43 tšk.) vienuolikei.

Lietuvos rinktinės gynėjas M.Žaliūkas po ilgos pertraukos grįžo į aikštę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 14, 2015, 9:31 AM, atnaujinta Jan 13, 2018, 5:35 AM

Po ilgos pertraukos vėl žaidęs gynėjas iš Lietuvos 76-ą minutę buvo įspėtas.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Scottas Robertsonas (19 min.) ir Lewisas Stevensonas (82 min.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja Edinburgo „Heart of Midlothian“ (60 taškų) futbolininkai.