Lietuvos futbolo ateities kartai Andora buvo per stipri

D.Kazlauskas (kairėje) per pridėtą laiką gavo raudonąją kortelę.<br>Reuters/Scanpix nuotr. iš archyvo

Jun 16, 2015, 10:09 PM, atnaujinta Nov 22, 2017, 12:52 AM

Dvi raudonos kortelės ir pralaimėjimas Andoros rinktinei. Lietuvos futbolo pamaina minčių apie Lietuvos vyrų futbolo rinktinės pakilimą nekelia. Antradienį Lietuvos jaunimo (iki 21) rinktinė 0:1 išvykoje pralaimėjo atrankos į Europos čempionatą rungtynes.

Tai buvo pirmosios lietuvių rungtynės 2-ojoje grupėje. Joje Lietuva varžosi su Slovėnija, Airija, Andora, Italija ir Serbija.

Lietuvos rinktinė pralaimėjo po 51 minutę A.Sanchezo realizuoto 11 metrų baudinio.

85 minutę lietuviai liko dešimtiese, kai antrąją geltonąją kortelę gavo Gratas Sirgėdas. Trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę raudoną kortelę gavo Donatas Kazlauskas.

Tai buvo pirmoji Andoros rinktinės pergalė oficialiose rungtynėse.

BNS: Antrosios atrankos grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Slovėnija 1 1 0 0 4:0 3

2. Airija 1 1 0 0 1:0 3

3. Andora 3 1 0 2 1:5 3

4. Italija 0 0 0 0 0:0 0

4. Serbija 0 0 0 0 0:0 0

6. Lietuva 1 0 0 1 0:1 0

Iš viso 2017 metų Europos jaunimo (iki 21 metų) futbolo čempionato atrankoje devyniose grupėse žais 52 rinktinės. Į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus kovojame dėl septynių kelialapių į finalinį etapą Lenkijoje, pateks visų devynių grupių nugalėtojos bei penkios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos.