„Bayern“ Vokietijoje šėlsta – iškovojo 1000-ąją pergalę

„Bayern“ triuškino varžovus Bundeslygoje.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

eurofootball.lt ir lrytas.lt inf.

Oct 24, 2015, 7:48 PM, atnaujinta Oct 8, 2017, 12:42 AM

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos penkerios 10-tojo turo rungtynės. Jau dešimtą pergalę Bundeslygos pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa, namuose 4:0 sutriuškinusi „Koln“ komandą. Tai buvo 1000-oji komandos pergalė šalies čempionate prie kitas pirmenybių komandas.

Po traumos atsigavęs Arjenas Robbenas pelnė pirmąjį komandos įvartį. Bavarų gretose taip pat pasižymėjo Vidalis, Lewandowskis ir Mulleris.

Per dešimt turų taškų dar nepraradusi „Bayern“ ekipa ir toliau užtikrintai pirmauja Bundeslygos pirmenybėse.

Kitame susitikime sunkią pergalę iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“ ekipa namuose 4:3 privertę pasiduoti „Vfb Stuttgart“ futbolininkus. Nors šeimininkai dukart atsiliko dviejų įvarčių skirtumu, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą, o 89-tą mačo minutę Mehmedi įvartis garantavo pergalę ir dar tris taškus turnyro lentelėje. Verta paminėti, kad visi septyni rungtynių įvarčiai krito po pertraukos.

Kitus tris šeštadienio susitikimus laimėjo svečiuose žaidusios ekipos. „Wolfsburg“ 1:0 palaužė „Darmstadt“, Frankfurto „Eintracht“ 2:1 nugalėjo „Hannover“, o Brėmeno „Werder“ 3:1 įveikė „Mainz“ ekipą.

Rezultatai:

„Bayern“ 4 – 0 „Koln“

35' [1 – 0] A.Robben

40' [2 – 0] A.Vidal

62' [3 – 0] R.Lewandowski

77' [4 – 0] T.Muller (iš 11 metrų baudinio)

Bayer“ 4 – 3 „Vfb Stuttgart“

50' [0 – 1] M.Harnik

54' [0 – 2] D.Didavi

57' [1 – 2] K.Bellarabi

60' [1 – 3] L.Rupp

70' [2 – 3] S.Boenisch

71' [3 – 3] Chicharito

89' [4 – 3] A.Mehmedi

„Darmstadt“ 0 – 1 „Wolfsburg“

78' [0 – 1] D.Caligiuri

„Hannover“ 1 – 2 „Eintracht“

51' [1 – 0] F.Klaus

57' [1 – 1] M.Stendera

65' [1 – 2] M.Stendera

„Mainz“ 1 – 3 „Werder“

39' [0 – 1] A.Ujah

44' [0 – 2] A.Ujah

45+3' [0 – 3] F.Bartels

54' [1 – 3] Y.Muto

„Ingolstadt“ 0 – 1 “Hertha“

10' [0 – 1] M.Weiser