Vokietijoje „Bayern“ iškovojo eilinę pergalę

„Bayer“ komanda dabar jau užima trečiąją vietą Bundesligos čempionate.<br>AP nuotr.

lrytas.lt ir eurofootball. lt inf.

Apr 16, 2016, 8:14 PM, atnaujinta May 28, 2017, 4:00 PM

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos penkios 30-ojo turo rungtynės.

„Allianz“ stadione UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyvis Miuncheno „Bayern“ klubas susitiko su Gelzenkircheno „Schalke“. Pirmąsias 45 minutes prieš bavarus atsilaikę svečiai antrajame kėlinyje subyrėjo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:3.

Pepo Guardiolos auklėtiniai pranašumą įgijo 54-ąją minutę, kai pasižymėjo Robertas Lewandowskis. Tas pats lenkas jau 65-ąją minutę padidino pranašumą, o galutinį tašką šiame susitikime padėjo Arturo Vidalis.

Pirmoje vietoje esantis „Bayern“ prieš artimiausius oponentus įgijo 10 taškų pranašumą. Vis dėlto Dortmundo „Borussia“ rytoj turės galimybę šį deficitą panaikinti iki 7 tšk.

Penkioliktą pergalę šiandien iškovojo ir į trečią vietą pakilo Lėverkuzeno „Bayer“ (51 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 3:0 (0:0) nugalėjęs septynioliktojoje pozicijoje esančią Frankfurto „Eintracht“ (27 tšk.) ekipą.

Įvarčiais nugalėtojų gretose pasižymėjo Kevinas Kamplas (70 min.), Julianas Brandtas (76 min.) ir Karimas Bellarabi (90 min.).