Italijos čempionate – visiškas „AC Milan“ klubo fiasko

Italijos futbolo karalių Turino „Juventus“ įveikęs „AC Milan“ klubas tiesiog susimovė. Antradienį „AC Milan“ futbolininkai pradėjo Italijos „Serie A“ dešimtojo turo batalijas ir gavo stiprų antausį. Šansą bent laikinai aplenkti „Juventus“ klubą turėjusi Milano komanda praleido progą, kai netikėtai buvo sutriuškinta išvykoje.

„AC Milan“ – pažemintas.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 25, 2016, 11:47 PM, atnaujinta May 10, 2017, 4:52 AM

„AC Milan“ komanda 0:3 pralaimėjo „Genoa“ komandai, kuri pasinaudojo nedovanotinomis varžovų klaidomis.

„Genoa“ išsiveržė dar 11 minutę, kai įmušė N.Ninkovičius, o tada šeimininkai sulaukė dovanų. Raudoną kortelę 56 minutę gavo „AC Milan“ žaidėjas G.Paletta, o 80 minutę kamuolį į savo vartus nukreipė J.Kucka.

86 minutę vinį į „AC Milan“ karstą įkalė L.Pavoletti.