Vokietijoje „Hoffenheim“ futbolininkai išlieka nepralaimėję

Vokietijoje baigėsi devintasis Bundeslygos turas – nepralaimėjęs išlieka „Hoffenheim“ klubas. Jis 1:0 palaužė Berlyno „Herthos“ pasipriešinimą.

„Hoffenheim“ išlieka nesuklupusi.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 30, 2016, 8:55 PM, atnaujinta May 9, 2017, 9:56 PM

Pergalingą įvartį pelnė Niklasas Sule (31 min.). „Hoffeinheim“ per devynis turus yra iškovojęs penkias pergales, o keturios rungtynės baigėsi lygiosiomis. Su 19 taškų jie žengia treti. „Hertha“ futbolininkai – penkti.

Kitame sekmadienio mače „FC Koln“ 3:0 sutriuškino „Hamburger SV“. Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Anthony Modeste (61, 82 ir 86 min.). Jo įvarčių kraitis galėjo būti ir dar įspūdingesnis – 41 minutę A.Modeste nerealizavo 11 m baudinio.

„Hamburger SV“ nuo 58 minutės žaidė dešimtiese – už smūgį alkūne raudona kortelė parodyta Bobby Woodui.

„FC Koln“ su 18 taškų – ketvirti, „Hamburger SV“ savo sąskaitoje turi du taškus, dar nėra patyrusi pergalės džiaugsmo ir žengia paskutinėje vietoje.