Anglijoje „Stoke City“ dar labiau pablogino „Swansea“ padėtį

Anglijoje ir Ispanijoje pirmadienį pasibaigė dešimtieji futbolo pirmenybių turai. 11-asis turas pasibaigė Italijos „Serie A“ čempionate.

W.Bony pelnė du įvarčius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 31, 2016, 10:53 PM, atnaujinta May 9, 2017, 8:12 PM

Anglijos „Premier“ lygoje „Stoke City“ 3:1 įveikė vienus pirmenybių autsaiderių „Swansea“ futbolininkus ir pakilo į dvyliktą turnyrinės lentelės vieta. „Swansea“ lieka priešpaskutinė.

Šeimininkus jau trečią minutę į priekį išvedė Wilfriedas Bony, bet po penkių minučių džiūgavo „Swansea“ – rezultatą išlygino Wayne'as Routledge'as.

55-ąją minutę į savo vartus įsimušė Alfie Mawsonas. Tašką padėjo 73-ąją minutę antrą įvartį pasiekęs W.Bony.

Ispanijoje „Valencia“ ir La Korunjos „Deportivo“ sužaidė lygiosiomis – 1:1. Italijoje taip pat užfiksuotos vienerios lygiosios – „Udinese“ ir „Torino“ sužaidė 2:2.

Kitame susitikime „Cagliari“ 2:1. įveikė „Palermo“. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Daniele Dessena (53, 64 min.).

„Palermo“ ekipoje pasižymėjo Ilja Nestorovskis (79 min.).