„Barcelona“ klubui darosi karšta: vėl prarado taškus

„Barcelona“ ir „Real Sociedad“ rungtynės.<br>AP nuotr.
„Villarreal“ turėjo pripažinti „Alaves“ futbolininkų pranašumą.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

eurofootball.lt

Nov 27, 2016, 10:19 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 12:03 AM

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos ketverios 13-ojo turo rungtynės.

Didžiausią netikėtumą užfiksavo „Barcelona“ futbolininkai, kurie prarado itin svarbius taškus. „Barcelona“ jau antrą kartą iš eilės Ispanijos čempionate sužaidė lygiosiomis. Prajėusiame ture dvikova su „Malaga“ baigėsi 0:0, o šįkart „Barcelona“ 1:1 sužaidė su „Real Sociedad“ klubu.

Ir šiose rungtynėse „Barcelona“ buvo priversta lyginti rezultatą. Dabar didysis katalonų klubas 6 taškais atsilieka nuo lyderės Madrido „Real“ komandos, o Ispanijos čempionate tiek pat taškų turi ir „Sevilla“ klubas.

„Real Sociedad“ komanda pirmavo nuo 53 minutės, kai įvartį įmušė Jose Willianas, tačiau po 6 minučių rezultatyvaus perdavimo iš Neymaro sulaukęs Lionelis Messi rezultatą išlygino.

Pirmoji dvikova įvyko „El Madrigal“ stadione, kur susigrūmė vietos „Villarreal“ prieš „Deportivo Alaves“. Lygos naujokai rezultatu 2:0 nugalėjo šeimininkus, kurie patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

8-ąją minutę „Alaves“ į priekį įsiveržė po Ibai įvarčio, o pranašumą padidino 17-ąją minutę. „Submarinų“ gynėjas neužtikrintai sužaidė savo baudos aikštelėje ir leido visiškai laisvam Victorui Camarasa pasiųsti kamuolį į jų ginamus vartus.

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyręs „Villarreal“ su 22 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje, tačiau po šio turo dar gali nukristi trimis pozicijomis žemiau.

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ po pralaimėto miesto derbio bandė atsitiesti Pamplonoje. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 3:0 nugalėjo aikštės šeimininkus.

„Osasuna“ 14-ąją minutę galėjo įsiveržti į priekį, tačiau jiems nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio. Vėliau savo žodį tarė Diego Godinas, Kevinas Gameiro ir Yannickas Carrasco.