Spyris žemiau juostos: „Celta“ Karaliaus taurės turnyre pažemino „Real“

Trečiadienį Karaliaus taurės turnyre sužaistos pirmos dvejos ketvirtfinalio rungtynės.

„Real“ pralaimėjo „Celta“<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

lrytas.lt ir eurofootball.lt inf

Jan 18, 2017, 11:35 PM, atnaujinta Apr 11, 2017, 11:03 PM

Pirmajame tarpusavio susitikime Madrido „Real“ namuose kovojo su Vigo „Celta“ futbolininkais. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai gavo skaudžią pamoką – savo žiūrovų akivaizdoje patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:2. Tai buvo jau antrasis „Real“ pralaimėjimas iš eilės – šalies čempionate prieš tai pralaimėta „Sevilla“ tokiu pačiu rezultatu 1:2.

Karališkasis klubas pirmajame kėlinyje visiškai dominavo ir kūrė progas, tačiau pelnyti įvarčio per pirmąsias 45 minutes taip ir nesugebėjo.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo blankiu abiejų komandų žaidimu, tačiau netrukus pasipylė įvarčiai. „Real“ ir toliau daugiau laiko buvo su kamuoliu, tačiau 64-ąją minutę buvo nubausti perėmus kamuolį.

Visiškai be priežiūros dešiniajame krašte likęs „Celta“ krašto puolėjas spurtavo ir atliko perdavimą į baudos aikštelę. Ten laisvas likęs Iago Aspasas tiksliu smūgiu nuginklavo Francisco Casillą.

Vis dėlto „Real“ komandai netrukus pavyko išlyginti rezultatą, kai puikų įvartį vienu lietimu pelnė Marcelo. Deja, šeimininkai džiaugėsi sėkme tik kelias akimirkas – jau kitos atakos metu Lucas Vazquezas prarado kamuolį aikštės viduryje ir leido varžovų gynėjui Jonny pelnyti antrąjį įvartį.

Per likusį laiką rezultatą galėjo išlyginti Karimas Benzema, tačiau prancūzas nesugebėjo tiksliai atlikti smūgio vos iš kelių metrų, o „Real“ patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Z. Zidane'o auklėtiniai dar turės galimybę atsitiesti ir iškopti į Karaliaus taurės pusfinalį. Sausio 25-ąją atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės įvyks Vigo mieste.

Kitose rungtynėse „Deportivo Alaves“ paskutinėmis mačo minutėmis pasiekė pergalę rezultatu 2:0 prieš „Alcorcon“.

Rezultatai:

„Real Madrid“ 1:2 „Celta“

64' [0 – 1] I. Aspas

69' [1 – 1] Marcelo

70' [1 – 2] Jonny

„Alcorcon“ 0:2 „Alaves“

90' [0 – 1] Ibai

90+4' [0 – 2] Ibai

90+1' C. Belivis („Alcorcon“) pašalintas iš aikštė