„Juventus“ eliminavo „Milan“ ir žengė į „Coppa Italia“ pusfinalį

Trečiadienio vakarą paaiškėjo dar vienas Italijos taurės pusfinalio dalyvis. Akistata tarp Turino „Juventus“ bei „Milan“ lėmė, kad „Napoli“ varžovais tapo „Juventus“.

„Juventus“ ekipa<br>AFP nuotr.

lrytas ir eurofootball.lt inf

Jan 25, 2017, 10:50 PM, atnaujinta Apr 11, 2017, 11:12 AM

Pergalę jie išsikovojo pirmajame kėlinyje. Paulo Dybala „Juvę“ į priekį išvedė jau dešimtąją minutę, o neilgai trukus Massimiliano Allegri auklėtinių persvarą baudos smūgiu padvigubino Miralemas Pjaničius.

Viltis atsitiesti varžovams buvo sužibusi prasidėjus antram kėliniui, kuomet atsilikimą sušvelnino Carlosas Bacca. Visgi, jau kitą akimirką už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas jaunasis „Milan“ saugas Manuelis Locatelli.

Pastaroji ekipa rezultato išlyginti nebesugebėjo,taigi, dvikova pasibaigė „Juventus“ pergale rezultatu 2:1.

Tai – išties saldus revanšas, nes „Milan“ stipriausią šalies ekipą šį sezoną įveikė tiek „Serie A“ pirmenybėse, tiek kovoje dėl Italijos Supertaurės.

Rezultatas:

„Juventus“ 2 – 1 „Milan“ [1-0] 10' Paulo Dybala [2-0] 21' Miralem Pjanič [2-1] 53' Carlos Bacca 54' Manuel Locatelli („Milan“) pašalintas iš aikštės