Permaininga drama: „Tottenham“ fantastiškai išsigelbėjo FA taurėje

Įspūdingame trileryje Londono

„Tottenham“ stebuklingai išsigelbėjo<br>AFP/Scanpix

Jan 29, 2017, 11:18 AM, atnaujinta Apr 11, 2017, 5:52 AM

Svečiuose žaidę „Wycombe Wanderers“ futbolininkai jau pirmajame kėlinyje pelnė 2 įvarčius, nors kamuolį kontroliavo tik 20 proc. laiko. Abu kartus pasižymėjo Paulas Heyesas.

„Tottenham“ rezultatą išlygino tik sužaidus daugiau nei valandą. 60 minutę pasižymėjo Heung-Min Sonas, o po keturių minučių 11 metų baudinį realizavo Vincentas Janssenas.

83 minutę „Wycombe“ dar kartą išsiveržė į priekį, kai smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Garry Thompsonas, tačiau Dele Alli 89 minutę rezultatą vėl išlygino. 7-tą teisėjo pridėto laiko minutę pergalę šeimininkams išplėšė H.M.Sonas.

Į kitą etapą neprasibrovė „Liverpool“ klubas, 1:2 namuose nusileidęs „Wolves“ vienuolikei. „Manchester City“ 3:0 įveikė „Crystal Palace“ ekipą, o Londono „Chelsea“ 4:0 eliminavo „Brentford“ ekipą. Londono „Arsenal“ net 5:0 sudorojo „Southampton“.