Vokietijoje „Borussia“ patyrė netikėtą nesėkmę

„Borussia“ patyrė nesėkmė<br>AFP/Scanpix

2017-02-11 19:00, atnaujinta 2017-04-10 06:53

Vokietijos futbolo čempionate Dortmundo „Borussia“ futbolininkai netikėtai 1:2 nusileido visiškai lygos autsaiderei „Darmstadt“.

Rungtynės prasidėjo gana ankstyvu „Darmstadt“ įvarčiu, kurį 21 minutę pelnė Terrence'as Boyde, tačiau „Borussia“ atsilygino įvarčiu „į rūbinę“, kurį 44 mačo minutę įmušė Raphaelis Guerreiro.

Visgi antra mačo pusė sėkmingiau klostėsi būtent „Borussia“ varžovams, kurie nors ir kontroliavo kamuolį mažesnę laiko dalį, tačiau pavojingais smūgiais dažnai atakavo Dortmundo klubo vartus.

67 mačo minutę Antonio Čolakas atliko tikslų smūgį, kuris nulėmė rungtynių baigtį.

Po nesekmės Dortmundo klubas ir toliau rikiuojasi ketvirtojoje turnyro lentelės pozicijoje, o nuo lyderių Miuncheno „Bayern“ juos skiria net 15 taškų. Trečioje vietoje esantis Frankfurto „Eintracht“ prieš „Borussia“ turi vieno taško pranašumą.