„Bayern“ septynmyliais žingsniais artėja eilinio čempiono vardo link

R.Lewandowskis<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

lrytas ir eurofootball.lt inf

Mar 11, 2017, 6:56 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 4:08 AM

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse buvo žaidžiamos šešerios 24-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionų titulą ginantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namuose susigrūmė su Frankfurto „Eintracht“. Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 3:0 nugalėjo varžovus ir žingsnis po žingsnio tvirtina lyderio poziciją. Dabar nuo „Bayern“ antrąją vietą užimanti „Borussia“ atsilieka 19 taškų.

38-ąją minutę bavarus į priekį išvedė puolėjas Robertas Lewandowskis, o pranašumą jau po trijų minučių padidino Douglas Cousta. 55-ąją galutinį tašką šioje dvikovoje padėjo pirmojo įvarčio autorius iš Lenkijos.

R. Lewandowskiui tai buvo 21 tikslus smūgis Vokietijos pirmenybėse. Rezultatyviausiu čempionate su 22 įvarčiais išlieka Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Kitose rungtynėse po triuškinančios pergalės UEFA Čempionų aštuntfinalyje, Dortmundo „Borussia“ turėjo pripažinti Berlyno „Hertha“ pranašumą. P. Aubameyangas antrojo kėlinio pradžioje buvo išlyginęs rezultatą, tačiau sostinės komanda sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 2-1.

Dar kitoje dvikovoje taip pat pralaimėjimą patyrė „Leipzig“, minimaliu skirtumu nusileidusi „Wolfsburg“ komandai.