Ispanijoje Madrido „Atletico“ įveikė „Sevilla“, „Barcelona“ – „Valencia“ ekipą

„Atletico“ iškovojo svarbią pergalę.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 19, 2017, 7:24 PM, atnaujinta Apr 7, 2017, 4:39 PM

Madrido „Atletico“ futbolininkai Ispanijos pirmenybėse 3:1 įveikė „Sevilla“ klubą ir sumažino atsilikimą nuo jų turnyrinėje lentelėje iki dviejų taškų. „Sevilla“ išliko trečia.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Diego Godinas (37 min.), Antonio Griezmannas (61 min.) ir Koke (77 min.).

„Sevilla“ ekipai paguodos įvartį 85-ąją minutę pelnė Joaquinas Correa.

Tuo tarpu „Barcelona“ 4:2 susitvarkė su „Valencia“, nuo 44-osios minutės žaidusią dešimtiese.

Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Lionelis Messi (45-ąją minutę iš 11 m baudinio ir 52-ąja minutę), po kartą – Luisas Suarezas (35 min.) ir Andre Gomesas (89 min.).

„Valencia“ gretose 29-ąją minutę įvartį pelnė Eliaquimas Mangala, kuris vėliau ir buvo išvarytas iš aikštės. O per pridėtą pirmo kėlinio laiką pasižymėjo Munir El Haddadi.