Pasidaliję po tašką du Vokietijos klubai išsiskirstė panirę į liūdesį

„Hoffenheim“ futbolininkai prarado labai svarbius taškus.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 21, 2017, 11:28 PM, atnaujinta Apr 22, 2017, 2:30 AM

Penktadienį prasidėjo Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 30-asis turas. Įvyko vienintelės rungtynės, kuriose neįtikėtinai svarbius taškus iššvaistė ir „Koln“, ir „Hoffenheim“ komandos.

Dvikova baigėsi rezultatu 1:1, o abi komandos tikrai būtų radusios, kur panaudoti tris taškus.

„Hoffenheim“ futbolininkai Vokietijos čempionate mėgina apginti paskutinę bilietą į Čempionų lygos grupių etapą garantuojančią vietą (3), o „Koln“ komanda siekia išsaugoti bent bilietą į Europos lygos atranką garantuojančią poziciją (6).

„Hoffenheim“ šiuo metu su 55 taškais yra trečioje vietoje, bet vos dviem pirmauja prieš Dortmundo „Borussia“ komandą, tad pozicijomis gali tekti apsikeisti jau šeštadienį.

„Koln“ komanda su 41 tašku yra šešta, bet tiek pat taškų turi „Freiburg“ klubas, o po 39 – Brėmeno „Werder“ bei Moenchengladbacho „Borussia“ komandos. Situaciją gali greitai apsunkinti ir Franfurto „Eintracht“ klubas.

Penktadienio rungtynėse „Koln“ buvo labai arti pergalės. 58 minutę įvartį įmušė L.Bittencourtas, bet svečiai sugebėjo jau trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę skirtumą išlyginti. Tai padarė K.Demirbay.

Gyvai: impact Investments and nlocking Growth