„Sūduvos“ kelias Europoje tęsiasi: iš tolimesnės kovos eliminuoti latviai

Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygos atrankoje, Marijampolės „Sūduvos“ komanda atsakomosiose rungtynėse namų aikštėje priėmė svečius iš Latvijos – „Liepaja“  komandą.

"Sūduva" tęsia pasirodymą Europos lygos atrankoje<br> Facebook nuotr.

Jul 20, 2017, 7:04 PM, atnaujinta Jul 20, 2017, 10:21 PM

Rungtynės nesiklostė taip, kaip to norėjo visi žaidėjai, treneriai ir sirgaliai, o Marijampolės klubas po 57-ąją rungtynių minutę prasileisto įvarčio, turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 0:1.

Tiesa, tai nė kiek nesutrukdė pratęsti žygio europoje, kadangi pirmąsias rungtynes žaisdami išvykoje, marijampoliečiai laimėjo rezultatu 2:0.

Pirmajame etape „Sūduva“ po lygiųjų 0:0 išvykoje ir pergalės 2:1 namuose, iš tolimesnės kovos eliminavo kaimynus iš Baltarusijos – Salihorsko „Shaktyor“ ekipą.

Jau kitą savaitę, trečiajame atrankos etape suvalkiečių laukia itin rimtas, „Sion“ klubo iš Šveicarijos iššūkis.

Europos lygoje (UEFA taurėje) Lietuvos klubai į trečią atrankos etapą iki šiol buvo patekę tik dukart.

2009-2010 m. sezone „Vėtra“ nugalėjo „Grevenmacher“ (Liuksemburgas) ir Helsinkio HJK (Suomija), bet trečiajame etape pralaimėjo „Fullham“ (Anglija).

2013-2014 m. sezone „Žalgiris“ nugalėjo Dublino „St.Patricks“ (Airija) ir Jerevano „Piunik“ (Armėnija), o trečiajame etape – dar ir Poznanės „Lech“ (Lenkija). Ir tik atkrintamajame etape pralaimėjo „Salzburg“ (Austrija).