„Borussia“ ir toliau skęsta

Vokietijos Bundesligos pirmenybėse penktadienį vakare startavo 12-asis turas. Ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis po rinktinių pertraukos kovas pradėjo Dortmundo „Borussia“ – pradžioje galingai atrodęs Dortumdo klubas dabar atsidūrė visiškoje duobėje: nusileista „Stuttgart“ ekipai 1:2 (1:1) ir patirta ketvirtoji nesėkmė per paskutines penkias rungtynes.

"Borussia" ir vėl pralaimėjo<br> AFP nuotr.

Nov 18, 2017, 10:18 AM, atnaujinta Nov 18, 2017, 10:24 AM

„Stuttgart“ jau 5-ąją minutę įgijo pranašumą, kai Chadracas Akolo tiksliu smūgiu nuginklavo svečių vartininką. Po ankstyvo praleisto įvarčio „Borussia“ atsitiesė – 45-ąją minutę Andre Schurrle nevykusiai mušė 11 metrų baudinį, tačiau Maximilianas Philippe sugebėjo pataisyti ekipos draugo smūgį ir išlygino rezultatą.

Tačiau „Stuttgart“ po įvarčio į rūbinę nė kiek nesutriko – antrojo kėlinio pradžioje Josipas Brekalo vėl išvedė „Sttutgart“ į priekį. Per likusį laiką BVB išsigelbėti nepajėgė ir šeimininkai džiaugėsi svarbia pergale.

„Borussia“ vadovai rimtai turėtų pagalvoti apie permainas – BVB nesugeba iškovoti pergalės jau penkias rungtynes iš eilės. Per jas Dortmundo ekipa keturis kartus nusileido varžovams ir sykį džiaugėsi lygiosiomis.

BVB lieka trečioje pozicijoje, tačiau po šio turo potencialiai gali nukristi į 6-7-ąją poziciją.