„Borussia“ be pergalių jau aštuonis mačus – pralaimėjo ir „Werder“

Vokietijos Bundesligos čempionate šeštadienį namuose žaidusi Dortmundo „Borussia“ rezultatu 1:2 nusileido Brėmeno „Werder“ ir jau aštuntose iš eilės rungtynėse nepatyrė pergalės jausmo bei toliau skęsta turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu išvykoje rungtyniavę Miuncheno „Bayern“ minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Frankfurto „Eintracht“.

"Borussia" nelaimi jau aštuntame mače<br> AP nuotr.

Dec 9, 2017, 7:05 PM, atnaujinta Dec 9, 2017, 7:56 PM

„Werder“ futbolininkai į priekį išsiveržė 26-ąją rungtynių minutę, kai Maximilianas Eggesteinas taikliu šūviu pasiuntė kamuolį į kairį vartų kampą.

Tik po pertraukos 57-ąją minutę „Borussia“ išlygino rezultatą, kai po ilgo Shinji Kagawos perdavimo prieš vartus atsidūręs Pierre‘as Emerickas Aubameyangas neklysdamas pasiuntė kamuolį į vartus.

Bet 65-ąją minutę Theodoras Grebe Selassie galva nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė pergalę.