Italijoje – „Bologna“ ir „Inter“ pergalės

Italijos Serie A pirmenybėse dvejomis rungtynėmis šeštadienį prasidėjo 26-as turas. „Bologna“ ir „Genoa“ klubų dvikovoje Bolonijos stadione pranašesni buvo buvo aikštės šeimininkai 2:0 (0:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Mattia Destro 49-ą ir Cesaras Falletti 72-ą minutėmis.

„Bologna“ – „Genoa“.<br> Twitter nuotr.

Feb 24, 2018, 11:45 PM

Po dešimtos sezono pergalės „Bologna“ surinko 33 taškus ir pakilo į vienuoliktą vietą. „Genoa“ ekipa patyrė dvyliktą nesėkmę ir su 30 taškų nusmuko į tryliktą poziciją.

Kitame susitikime Milano komanda „Inter“ savo žiūrovų akivaizdoje egzaminavo absoliučią čempionato autsaiderę „Benevento“ ekipą ir sunkokai palaužė jos pasipriešinimą 2:0 (0:0). Du įvarčius milaniečiai įmušė tik antrame kėlinyje per dviejų minučių atkarpą – 67-ą ir 69-ą min., kai varžovų vartininką nuginklavo Milanas Skriniaras ir Andrea Ranocchia.

„Inter“ futbolininkai iškovojo 14 pergalę, surinko 51 tašką ir iš trečios turnyro lentelės vietos išstūmė „AS Roma“ komandą.

Rezultatai:

„Bologna“ 2 – 0 „Genoa“

49' Mattia Destro [1 – 0]

72' Cesar Falletti [2 – 0]

Milano „Inter“ 2 – 0 „Benevento“

67' Milan Skriniar [1 – 0]

69' Andrea Ranocchia [2 – 0]

81' Benito Nicolas Viola („Benevento“) – raudona kortelė