Autsaideris Vokietijoje sugebėjo įkirsti „Leipzig“

Sekmadienį Bundeslygoje buvo sužaistos dvejos 24-ojo turo rungtynės. Mače Levėrkuzene vietos „Bayer“ 0:2 krito nuo Gelzenkricheno „Schalke“ ekipos. Rungtynėse, kuriose buvo parodytos net aštuonios geltonos kortelės, pirmasis įvartis krito 11-ąją minutę, kai tiksliai smūgiavo G.Burgstalleris. 89-ąją minutę N.Bentalebas realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatą padvigubino. Po šio mačų „Schalke“ pašoko iš septintosios vietos į ketvirtąją.

"Leipzig" ekipa krito nuo autsaideres "Cologne"<br> AP nuotr.

Feb 25, 2018, 10:02 PM, atnaujinta Feb 25, 2018, 10:06 PM

Kitame mače šeštoje vietoje esantis „Leipzig“ savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 pralaimėjo pirmenybių autsaideriui „Cologne“. Šeimininkus į priekį 5-ąją minutę išvedė Jeanas-Kevinas Augustinas, tačiau 70 ir 77 min. Vincentas Koziello bei Leonardo Bittencourtas nuliūdino Leipcigo arenoje susirinkusius žiūrovus. Tris taškus iškovoję „Cologne“ susilygino su „Hamburger“ ekipa ir turi po 17 taškų.