„Barcelona“ be L. Messi šventė pergalę Ispanijoje

Ispanijos futbolo „La Liga“ čempionato 28-o turo rungtynėse lyderė „Barcelona“ šeštadienį išvykoje žaidė su „Malaga“ komanda, nugalėjo varžovus rezultatu 2:0 (2:0) ir šventė jau 22-ą pergalę šį 2017-2018 metų sezoną.

„Malaga“ – „Barcelona“.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Mar 10, 2018, 11:37 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 11:58 PM

Jau pirmame kėlinyje Luisas Suarezas ir Philippe Coutinho (15-ą ir 29-ą min.) įmušė du įvarčius.

Pirmo kėlinio viduryje (30-ą min.) Malagos futbolininkas Samuelis Garcia gavo raudoną kortelę.

Barselonos komandoje nežaidė L.Messi, kuris šeštadienį sulaukė trečio sūnaus Ciro gimimo.

Katalonijos ekipa surinko 72 taškus ir 11 taškų pirmauja prieš antroje vietoje esančią Madrido komandą „Atletico“.

„Malaga“ patyrė 21-ą pralaimėjimą ir vos su 13 taškų yra paskutinė – dvidešimta.

„Barcą“ dar bandantis persekioti Madrido klubas „Real“ šeštadienį  išvykoje žaidė su „Eibar“ komanda. Madridiečiai iškovojo labai sunkią pergalę rezultatu 2:1 (1:0).

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas iš Portugalijos Cristiano Ronaldo. Po jo smūgio svečiai pirmavo 1:0 34-ą minutę, o 84-ą minutę snaiperis persvėrė santykį 2:1.

Ivanas Ramisas 50-ą minutę buvo išlyginęs rezultatą.

Po 17-os pergalės šį sezoną „Real“ surinko 57 taškus ir liko trečioje vietoje. Nuo antrą poziciją užimančio Madrido klubo „Atletico“ karališkąjį klubą skiria 4 taškai, o konkurentai dar žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Eibar“ ekipa patyrė 11-ą nesėkmę ir su 39 taškais rikiuojasi aštunta.

Rezultatai:

„Malaga“ 0 – 2 „Barcelona“

15' Luis Suarez [0 – 1]

29' Philippe Coutinho [0 – 2]

30' Samuel Garcia („Malaga“) – raudona kortelė

„Eibar“ 1 – 2 Madrido „Real“

34' Cristiano Ronaldo [0 – 1]

50' Ivan Ramis [1 – 1]

84' Cristiano Ronaldo [1 – 2]

„Sevilla“ 0 – 2 „Valencia“

25' Rodrigo [0 – 1]

68' Rodrigo [0 – 2]

„Getafe“ 0 – 1 Valensijos „Levante“

79' Coke [0 – 1]

83' Jorge Ruiz Ojeda („Levante“, atsarginis) – raudona kortelė

„Lietuva tiesiogiai“: ar Konstitucinis Teismas apgins prezidentą?