„Premier“ lygoje – D. Silvos dublis ir „Manchester City“ pergalė

Užtikrintai „Premier“ lygoje pirmaujantis „Manchester City“ klubas pirmadienio vakarą išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo „Stoke City“ ekipą.

Mančesterio klubas iškovojo pergalę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 13, 2018, 12:09 AM

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 10-ąją minutę, kai aktyviai rungtynes pradėjusius aikštės šeimininkus nubaudė Davidas Silva. Jam itin tikslų perdavimą atliko Raheemas Sterlingas.

Antrąjį įvartį taip pat mušė D.Silva. 50-ąją minutę 32-jų veteranui aukštą perdavimą atliko Gabrielis Jesusas.

„Manchester City“ ekipa su 81 tašku yra vienvaldė „Premier“ lygos lyderė ir antroje vietoje žengiantį „Manchester United“ klubą lenkia net 16 taškų.

„Stoke City“ su 27 taškais yra 19 vietoje, kuri reiškia iškritimą į žemesnį divizioną. Iki pirmenybių pabaigos yra likę 8 turai.