Teisėją užsipuolęs ir iš aikštės išvytas P. Guardiola: „Tik pasakiau apie įvartį“

Susiėmęs už galvos o kartais net ir prisidengdamas akis. Taip „Manchester City“ komandos treneris Pepo Guardiola stebėjo savo auklėtinių pralaimėjimą „Liverpool“ komandai Čempionų lygos ketvirtfinalyje.

P.Guardiola Mančesterio komandos pasirodymą antrajame kėlinyje turėjo stebėti iš tribūnos.<br> Lrytas.lt montažas

Apr 11, 2018, 12:45 PM

Ir tai strategas turėjo daryti iš tribūnų, kadangi po pirmojo kėlinio, kai užsipuolė mačo teisėją Antonio Mateu Lehoza, buvo išvytas iš aikštės.

Rungtynes Mančesterio klubas pralaimėjo 1;2, tačiau rungtynės galėjo pakrypti kiek kitokia linkme, kai pirmojo kėlinio gale Leroy Sane nukreipė kamuolį į vartus. Tačiau įvartis nebuvo įskaitytas, kadangi teisėjai užfiksavo nuošalę. Tai ir privertė P.Guardiolą su įtūžiu lėkti į aikštę.

„Teisėjo nepuoliau. Tiesiog pasakiau, kad buvo įvartis“, – situaciją aiškino strategas.

P.Guardiola po rungtynių negailėjo pagyrų varžovams, tačiau teigė, kad ir jo auklėtiniai puikiai atrodo šį sezoną bei nebuvo blogi ir ketvirtfinalio rungtynėse, kadangi turėjo daugybę puikių šansų.

„Kūrėme šansus, tačiau buvo sunku. Iš tikrųjų buvome nugalėti išskirtinės komandos. Turėsiu išanalizuoti, ką padarėme, bet mano žaidėjų darbas buvo geras. Sunkiai rastumėte komandą, kuri palaiko tokį patį žaidimo ritmą ilgame sezone. Galime pažiūrėti laispniškai: praėjusį sezoną aštuntfinalis, dabar ketvirtfinalis. Kitą sezoną galbūt bus ir pusfinalis“, – viltingai situaciją aiškino „Man City“ treneris.

Mančesterio klubas pralaimėjęs abu susitikimus (pirmąjį 0:3), baigė sezoną Čempionų lygoje į kurį dėjo daugybę vilčių.

„Nauja diena“: ar panaikinta PVM lengvata tikrai žlugdo maitinimo verslą?