D. Biljaletdinovo dublis lėmė „Trakų“ trečiąją pergalę iš eilės

Kauno „Stumbras“ (9 tšk.) savo aikštėje sekmadienį žaidė Lietuvos futbolo A lygos čempionato dešmtojo turo susitikimą su trečią vietą užimančiais „Trakais“ (15 tšk.) ir pralaimėjo svečiams 0:2 (0:1).

Daugiau nuotraukų (3)

Apr 29, 2018, 8:58 PM, atnaujinta Apr 29, 2018, 9:00 PM

Abu įvarčius įmušė Dinijaras Biljaletdinovas 43-iąją ir 88-ąją minutėmis.

Pirmoji tarpusavio akistata sostinėje pirmajame A lygos rate klostėsi labai dramatiškai – lygiame mače po Kgaogelo Sekgotos perdavimo Nasro Boucharebas lygiąsias išplėšė paskutinėmis rungtynių minutėmis (1:1).

Praėjusiame ture „Stumbras“ Vilniuje su „Žalgiriu“ sužaidė taikiai (1:1).

Rezultatas

„Stumbras“ 0 – 2 „Trakai

43' Dinijar Biljaletdinov [0 – 1]

88' Dinijar Biljaletdinov [0 – 2]

„Stumbras“: R.Josviaki, A.Almeida, L.Čerkauskas (70 min. L.Mačarašvilis), M.Junioras, J.Nazare, R.Sadauskas, A. Ca (79 min. A.Belo), D.Galkevičius (57 min. L.Villela), F.Lopesas, K.Sekgota, N.Boucharebas.

„Trakai“: T.Šeremeta, V.Borovskis, J.Januševskis, A.Netzeris, V.Jeriomenka, D.Česnauskis (46 min. K.Janonis), D.Biljaletdinovas, S.Čyžas, J.Marazas (65 min. M.Kabobola), L.Traore, R.Gedminas (78 min. V.Šilėnas).

Tai buvo trečioji „Trakų“ futbolininkų pergalė iš eilės, po kurios jie įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje.

Po apylygės rungtynių pradžios kauniečiai ėmė kelti pavojų varžovų vartams. 18-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje atšoko Marcosui Juniorui, bet brazilas smūgiavo virš vartų.

Po kelių minučių M.Junioras dar kartą atsidūrė dėmesio centre, kuomet perėmęs kamuolį savo aikštės pusėje, galingu spurtu prasiveržė prie varžovų vartų. Tačiau ir vėl „Stumbro“ legionierius nepataikė į vartų stačiakampį.

„Trakų“ vartininkui Timofejui Šeremetai pirmajame kėlinyje nuolat teko būti maksimaliai susikaupus, bet gana netikėtai į priekį išsiveržė būtent jo atstovaujama komanda.

43-iąją minutę kaunietis Rimvydas Sadauskas nesėkmingai bandė išmušti kamuolį nuo savų vartų, o šalia buvęs prityręs Dinijaras Biljaletdinovas tuo puikiai pasinaudojo ir pelnė pirmąjį savo įvartį šį sezoną.

Sužaidus beveik valandą, D.Biljaletdinovas buvo arti antrojo įvarčio. Vis tik po Justino Januševskio perdavimo krisdamas galva smūgiavęs rusas nepataikė į vartus.

Tuo metu „Trakų“ gynyba kartkartėmis vis braškėjo. Svečių gynėjams įtampą dar labiau didino po keitimo aikštėje pasirodę „Stumbro“ legionieriai Lucasas Villela ir Levanas Mačarašvilis.

Padrikas „Trakų“ futbolininkų žaidimas ginantis privertė gerokai pasinervinti šios komandos trenerį Olegą Vasilenką. Tik rungtynių pabaigoje jis lengviau atsikvėpė. 88-ąją minutę į greitą ataką pabėgęs Mukanya Kabobola perdavė kamuolį D.Biljaletdinovui ir pastarasis nesunkiai įmušė antrąjį įvartį.

Trakiškiai nugalėjo 2:0 ir namo išsivežė tris taškus, „Stumbrą“ palikdami priešpaskutinėje vietoje.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: Tomašas Malecas („Žalgiris“) ir Ovidijus Verbickas („Sūduva“) – po 6 įvarčius, Laurynas Stonkus („Jonava“) ir Mukanya Kabobola („Trakai“) – po 5.