Reikėjo net pasistengti: įmušė įvartį į savo vartus nuo 40 metrų nuotolio

Neįtikėtinas įvartis krito Nyderlanduose mače tarp „Dordrecht“ ekipos ir Roterdamo „Sparta“. Pastarosios komandos žaidėjas Stijnas Spieringsas baigiantis mačui sugebėjo nuginkluoti savo ekipos vartininką, kamuolį pasiuntęs nuo daugiau kaip 40 metrų nuotolio.

Žaidėjas iš 40 metrų nuotolio nuginklavo savo komandos vartininką.<br> youtube.com

2018-05-11 13:09

Ketvirtadienį vyko pereinamojo Nyderlandų futbolo čempionato mūšis tarp „Dordrecht“ ir „Sparta“. Pastaroji pirmavo 1:0 ir buvo likę kovoti kelias minutes, kai bandydamas atimti iš varžovų kamuolį, S.Spierinsas taip stipriai smūgiavo, kad kamuolys it patrankos sviedinys skriejo savų vartų link.

Pagal taisykles vartininkas negalėjo paimti kamuolio į rankas, nes būtų skirtas baudinys, tad jis pabandė kamuolį atmušti galva. Vis dėlto, jis skriejo per aukštai ir labai greitai ir suspurdėjo Roterdamo klubo vartuose.

Supratęs smūgio kainą žaidėjas nukrito, susiėmė už galvos, tačiau nieko jau padaryti negalėjo.

Kitą vertus, jau po minutės „Sparta“ pelnė įvartį jau į varžovų vartus, tad prieš antrąją dvikovą pirmauja 2:1. Poros nugalėtojas įgis teisę kovoti stipriausiame Nyderlandų futbolo čempionato divizione.