Sunki kelionė nesutrikdė: „Žalgiris“ Europos lygoje startavo pergalingai

[[ge:lrytas:lrytas:6927719]]

Europos lygos atranką Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo išvykoje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Jul 11, 2018, 6:53 PM, atnaujinta Jul 11, 2018, 9:06 PM

Trečiadienį savo kovas Europos lygos atrankoje pradėjo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Lietuvos vicečempionai išvykoje 2:1 paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę prieš „Klaksvik“ klubą iš Farerų salų.

Rungtynės turėjo vykti antradienį, tačiau dėl atšauktų skrydžių į šią šalį, žalgiriečiai vėlavo atvykti. UEFA nusprendė patenkinti sostinės ekipos prašimą ir susitikimas buvo nukeltas į trečiadienį.

Vilniaus „Žalgiris“ kovas Europoje pradėjo neblogos nuotaikos. Prieš pat A lygos pertrauką jie išvykoje palaužė Marijampolės „Sūduvą“, o LFF taurėje net 5:0 sutriuškino „Jonavos“ futbolininkus.

Sostinės ekipos varžovai Europos lygoje startavo preliminariame etape, kur bendru rezultatu 3:2 nugalėjo „Birkirkara“ komandą iš Maltos.

Rungtynės prasidėjo pagal „Žalgirio“ scenarijų, tačiau didesnė kamuolio kontrolė norimų vaisių nedavė – „Klaksvik“ komanda patikimai gynėsi.

Vis tik 40-ąją minutę po pakelto kampinio Liviu Antalis smūgiu galva išvedė sostinės ekipą į priekį.

Po pertraukos „Žalgiris“ patys sau prisidarė nemalonumų. 58-ąją minutę sostinės ekipa prasižengė savo baudos aikštelėje, o „Klaksvik“ žaidėjas Joannes Bjartalidas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį.

Tačiau rungtynių pabaigoje žalgiriečiai užspaudė savo varžovus, tačiau persverti rezultato nesisekė. Tačiau tiksint paskutinėms minutėms „Žalgiris“ pakėlė kampinį ir M.Mbodjis įmušė pergalingą įvartį.

Atsakomosios UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo rungtynės Vilniuje įvyks liepos 19 dieną.