Tarp triumfo ditirambų – kritika Prancūzijai: „Futbolo buvo nedaug“

Pasaulio futbolo čempionatas baigėsi skambiai – Pracūzijos futbolo rinktinė trofėjų kėlė finale 4:2 įveikusi Kroatijos futbolininkus.

Prancūzija triumfavo pasaulio čempionate.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2018-07-15 21:20, atnaujinta 2018-07-15 21:23

„Mintys – kažkur danguje“, – trimituoja sports.fr.

Pirmasis įvartis 18 minutę krito būtent Prancūzijai – galva į savo vartus įsimušė Mario Mandžukičius.

Nors po dešimties minučių rezutatą išlygino Ivanas Perišičius, Antoine‘as Griezmannas prieš ilgąją pertrauką jį vėl persvėrė, o 59 min. Paulio Pogba atliktas smūgis prancūzams užtikrino pranašumą 3:1.

65 min. lemiamą įvartį pelnė jaunasis Prancūzijos talentas Kylianas Mbappe. Nors po prancūzų vartininko Hugo Lloriso klaidos M.Mandžukičius rezultatą sušvelino, kroatų viltys nebeatgijo.

„Antoine‘as Griezmannas, Paolis Pogba ir Kylianas Mbappe įkvėpė prancūzus triuškinančiai pergalei“, – rašo thesun.co.uk.

Prancūzija kroatus įveikė įtemptame finale“, – skelbia BBC.

„Puikiame čempionate – puošmena tapęs finalas“, – antrina championat.com.

„Kokia pergalė, Prancūzija! Bet kroatai, neverkite”, – skelbia sport-express.ru.

Kita vertus, buvo ir nusivylusių prancūzų triumfu. Pavyzdžiui, ispanų gigantai „Mundo Deportivo“ jiems priekaištavo dėl žaidimo stiliaus.

„Prancūzija – nugalėtoja be blizgesio“, – savo straipsnį pavadino jie.

„Mėlynieji kovėsi su pavargusia Kroatija tol, kol ji galėjo priešintis. Vaizdo peržiūrų sistema buvo nemalonus protagonistas rungtynėse, kuriose futbolo nebuvo daug.

Prancūzai čempionate nuveikė mažai, bet jiems to užteko, kad taptų čempionais. Gaila. Bet, žinoma, visi turi pasirinkimą“, – tęsė „Mundo Deportivo“.