„Trakai“ pateikė sensaciją Europos lygos atrankoje – žengia toliau

Nuo kvalifikacinio etapo UEFA Europos lygos kovas pradėjusi ir jame Velso „Cefn Druids“ komandą įveikusi „Trakų“ ekipa sėkmingai įveikė ir pirmąjį turnyro atrankos barjerą. A lygos bronzos medalininkai ketvirtadienį rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kazachstano Pavlodaro „Irtyš“ komandą ir žengė į antrą atrankos etapą. Pirmoji dvikova Vilniuje baigėsi be įvarčių 0:0.

„Trakai“ įveikė „Irtyš“ ir tęsia kovą Europos lygos atrankoje<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jul 19, 2018, 8:15 PM, atnaujinta Jul 19, 2018, 8:18 PM

Pergalingą įvartį 19-ąją min. įmušė Svajūnas Čyžas.

Trakai“ atsargiai pradėjo rungtynes, o tuo pasinaudoti mėginę aikštės šeimininkai surengė keletą pavojingų atakų, tiesa, abi jas ramiai nugesino Tomas Švedkauskas. 19-ąją mačo minutę „Trakai“ surengė gražią ataką, Dinijaras Bilialetdinovas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam S. Čyžui, o pastarasis nuginklavo varžovų vartininką ir įmušė labai svarbų įvartį.

Vos po kelių minučių šansą išlyginti rezultatą turėjo ir aikštės šeimininkai, tačiau į vartus kamuolio nukreipti nepavyko. Sužaidus beveik pusę valandos, „Irtyš“ atliko labai pavojingą baudos smūgį, bet kamuolys ir vėl pralėkė šalia vartų.

34-ąją minutę „Trakai“ surengė kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Donatas Kazlauskas smūgiavo visai šalia vartų ir taip sukūrė bene pavojingiausią epizodą per likusį kėlinio laiką.

Antroji mačo dalis prasidėjo labai panašiai ir keletą progų turėjo „Irtyš“ futbolininkai, tiesa, vėl sėkmingai žaidė T. Švedkauskas. Nors gintis pavyko visai sėkmingai, pirmą kartą prie varžovų vartų priartėti pavyko tik 68-ąją minutę, kai smūgiuoti pamėgino Justinas Marazas ir Svajūnas Čyžas, kuris netrukus buvo pakeistas. Vietoje jo aikštėje pasirodė ir Trakų“ gretose debiutavo Aleksandras Levšinas. Per likusį laiką svečiams pavyko apsiginti bei išlaikyti persvarą savo pusėje.

Kitame etape „Trakų“ lauks Belgrado „Partizan“ (Serbija) ir Plevlijos „Rudar“ (Juodkalnija) poros nugalėtojai. Pirmasis mačas Juodkalnijoje baigėsi „Partizan“ pergale 3:0.