„Nevėžio“ futbolininkai UEFA Regionų taurės varžybose iškovojo antrąją pergalę

Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Regionų taurės varžybų preliminaraus etapo antrosiose C grupės turnyro rungtynėse penktadienį Kėdainių „Nevėžis“ 3:1 (1:1) nugalėjo Astanos „Dostar“ (Kazachstanas) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai UEFA Regionų taurės turnyre iškovojo antrąją pergalę.<br> UEFA.com nuotr.

Jul 21, 2018, 8:41 AM

Du įvarčius Kėdainių ekipai pelnė Aretas Gėgžna (66-ąją min. iš 11 metrų baudinio ir 85-ąją min.), vieną – Tomas Rakašius (18-ąją min.).

„Nevėžis“ liepos 23-iąją dieną susitiks su „Paide Linnameeskond“ (Estija) ekipa.

Pirmąją vietą užimsiantis klubas žengs į antrąjį etapą. Antroje vietoje liksianti komanda taip pat turės galimybę žaisti antrajame etape, jei jos rezultatas bus geriausias tarp trijų preliminaraus etapo grupių antrąją vietą užimsiančių ekipų.