„Ajax“ dviem įvarčiais arčiau Čempionų lygos

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar trys paskutiniojo atrankos etapo mačai, po kurių jau bus aiškūs visi turnyro dalyviai.

„Ajax“ futbolininkai į „Dinamo“ vartus įmušė tris įvarčius<br> Scanpix.com

Aug 23, 2018, 12:25 AM, atnaujinta Aug 23, 2018, 12:30 AM

Palaikoma daugiatūkstantine minia pergalę namuose Amsterdame prieš Ukrainos Kijevo „Dinamo“ ekipą 3:1 (3:1) šventė olandų „Ajax“ futbolininkai.

Jau 2-ąją minutę šeimininkai įgijo pranašumą po svečių vartininko klaidos. Visgi, ukrainiečiai nenuleido rankų ir 16-ąją minutę Tomaszas Kedziora atstatė pusiausvyrą. Kai kijeviečiai ėjo besidžiaugdami po įvarčio į savo pusę, vienas iš Amsterdamo ekipos sirgalių „Dinamo“ žaidėją Nikitą Burdą apipylė alumi.

Tačiau dar po 17 minučių rezultatas ir vėl pasikeitė: 35-ąją minutę pasižymėjo Hakimas Ziyechas, o pergalę 43-iąją kėlinio pabaigoje užtvirtino Dušanas Tadičius.

Kitose rungtynėse, kuriose Sėkešfehėrvaro „Videoton“ susitiko su Atenų AEK ir sėkmė lydėjo svečius 2:1 (0:1). Šiose rungtynėse buvo parodytos net dvi raudonos kortelės – po vieną abiejų komandų žaidėjams.

Paskutinėse rungtynėse „Young Boys“ ir Zagrebo „Dinamo“ išsiskyrė lygiosiomis 1:1 (1:1)

Vakar sužaistuose mačuose pergalę pasiekė Eindhoveno PSV, o likę du mačai baigėsi lygiosiomis – Salonikų POAK taikiai išsiskyrė su Lisabonos „Benfica“ ir Blgrado „Crvena Zvezda“ – su „Salzburg“.