Anglijoje po tris pergales iškovojo „Liverpool“, „Watford“ ir „Chelsea“

Anglijos futbolo čempionate – trys lyderiai. Per tris turus po 9 taškus surinko „Liverpool“, Londono „Watford“ ir Londono „Chelsea“, o prie jų dar gali prisijungti Londono „Tottenham Hotspur“, kuris pirmadienį svečiuose žais sus „Manchester United“.

„Chelsea“ iškovojo sunkią pergalę.<br> AP nuotr.

Aug 26, 2018, 8:51 PM, atnaujinta Aug 26, 2018, 8:55 PM

„Liverpool“ dar šeštadienį namuose 1:0 įveikė „Brighton“ ekipą, sekmadienį „Watford“ savo aikštėje 2:1 palaužė Londono „Crystal Palace“, o „Chelsea“ svečiuose 2:1 pranoko nusilpusį „Newcastle“.

„Chelsea“ dominavo aikštėje ir kontroliavo kamuolį 79 proc. laiko pirmajame kėlinyje, o po pertraukos šis skaičius buvo pasiekęs 90 proc., pergalę lėmė amerikiečio DeAndre Yedlino įvartis į savo vartus 88-ąją min.

Prieš tai tik 77-ąją min. „Chelsea“ pralaužę ledus po Edeno Hazard'o įvarčio iš 11 m baudinio, bet 83-iąją min. Joselu rezultatą išlygino.

„Watford“ klubas per 137 metų istoriją tik ketvirtą kartą laimėjo pirmuosius tris sezono mačus.