Mauro Icardi įvartis – gražiausias Čempionų lygos pirmajame ture

Milano futbolo klubo „Inter“ puolėjas Mauro Icardi pripažintas UEFA Čempionų lygos turnyro pirmojo turo gražiausio įvarčio autoriumi. Apie tai skelbia UEFA Spaudos tarnyba. M.Icardi įmušė gražų įvartį į Londono komandos „Tottenham Hotspur“ vartus.

Mauro Icardi įvartis – gražiausias Čempionų lygos pirmajame ture.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2018-09-21 20:27, atnaujinta 2018-09-21 20:32

Milaniečiai iškovojo pergalę rezultatu 2:1, o „Inter“ komandos kapitonas M.Icardi 86-ąją minutę išlygino santykį (1:1). Pergalingąjį įvartį urugvajietis Matiasas Vecino pasiekė 90+2 minutę.

Be M.Icardi gražiausio įvarčio rinkimuose buvo paminėti Ousmen'as Dembele („Barcelona“), Marianas Diazas (Madrido „Real“) ir Renato Sanchezas (Miuncheno „Bayern“).

Priminsime, kad Čempionų lygos turnyro pirmojo turo geriausiu žaidėju buvo pripažintas „Barcelona“ ekipos lyderis argentinietis Lionelis Messi.